Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 4 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
1 994 Kč
Zlatý přívěs
5 208 Kč
Zlatý přívěs
4 356 Kč
Zlatý přívěs
1 404 Kč
Zlatý přívěs
3 553 Kč
Zlatý přívěs
5 334 Kč
Zlatý přívěs
1 336 Kč
Zlatý přívěs
2 439 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami