Zlatý přívěs
8147Přívěšek ze žlutého 14ti karátového zlata - srdce v kolečku zdobené zirkony.
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Výška | 16 mm |
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 1,7 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Rhodiováno | NE |
| Ryzost | 585/1000 |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
1 994 Kč
Zlatý přívěs
1 336 Kč
Zlatý přívěs
4 356 Kč
Zlatý přívěs
2 662 Kč
Zlatý přívěs
8 218 Kč
Zlatý přívěs
3 930 Kč
Zlatý přívěs
1 965 Kč
Zlatý přívěs
2 246 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami