Zlaté náušnice
OT7028WDámské, dívčí náušnice z bílého 14ti karátového zlata. Kruhy zdobené bílými zirkony .
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 1,6 mm |
| Šířka | 3 mm |
| Průměr | 13 mm mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Barva | bílá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlaté náušnice
6 989 Kč
Zlaté náušnice
11 752 Kč
Zlaté náušnice
6 437 Kč
Zlaté náušnice
11 190 Kč
Zlaté náušnice
5 876 Kč
Zlaté náušnice
4 888 Kč
Zlaté náušnice
4 666 Kč
Zlaté náušnice
8 673 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami