Zlatý přívěs
PSWTK2-4.25
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 4,5 mm |
| Výška | 11 mm |
| Šířka | 5,5 mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
1 404 Kč
Zlatý přívěs
3 369 Kč
Zlatý přívěs
1 558 Kč
Zlatý přívěs
1 965 Kč
Zlatý přívěs
5 334 Kč
Zlatý přívěs
1 336 Kč
Zlatý přívěs
1 336 Kč
Zlatý přívěs
5 111 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami