Zlaté náušnice
OT9005MDámské, dívčí náušnice ze žlutého 14ti karátového zlata. Kruhy zdobené bílými zirkony .
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 3,5 mm |
| Šířka | 4 mm |
| Průměr | 12 mm mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlaté náušnice
6 989 Kč
Zlaté náušnice
7 773 Kč
Zlaté náušnice
11 190 Kč
Zlaté náušnice
5 334 Kč
Zlaté náušnice
8 673 Kč
Zlaté náušnice
10 629 Kč
Zlaté náušnice
9 332 Kč
Zlaté náušnice
5 595 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami