Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 6/4 mm |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 20 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný prsten
620 Kč
Stříbrný prsten
542 Kč
Stříbrný prsten
561 Kč
Stříbrný prsten
581 Kč
Stříbrný prsten
620 Kč
Stříbrný prsten
1 045 Kč
Stříbrný prsten
310 Kč
Stříbrný prsten
542 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami