Popis zboží
| Druh kamene | Perleť |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 20 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný prsten
794 Kč
Stříbrný prsten
832 Kč
Stříbrný prsten
368 Kč
Stříbrný prsten
813 Kč
Stříbrný prsten
407 Kč
Stříbrný prsten
697 Kč
Stříbrný prsten
620 Kč
Stříbrný prsten
697 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč