Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 1 mm |
| Výška | 25 mm |
| Šířka | 25 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný prsten
271 Kč
Stříbrný prsten
716 Kč
Stříbrný prsten
736 Kč
Stříbrný prsten
426 Kč
Stříbrný prsten
465 Kč
Stříbrný prsten
949 Kč
Stříbrný prsten
194 Kč
Stříbrný prsten
1 026 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč