Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 3/5 mm |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 15 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný prsten
368 Kč
Stříbrný prsten
426 Kč
Stříbrný prsten
445 Kč
Stříbrný prsten
813 Kč
Stříbrný prsten
232 Kč
Stříbrný prsten
232 Kč
Stříbrný prsten
600 Kč
Stříbrný prsten
697 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami