Stříbrný přívěs P1714 Papoušek
P1714
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 1 mm |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 30 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný přívěs
600 Kč
Stříbrný přívěs
716 Kč
Stříbrný přívěs
503 Kč
Stříbrný přívěs
348 Kč
Stříbrný přívěs P074 Kámen obdelník
od 232 Kč
Stříbrný přívěs
232 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami