Stříbrné náušnice
E4845P
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Délka | 22 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Šířka | 7 mm |
| Průměr | 12 mm |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrné náušnice
1 045 Kč
Stříbrné náušnice
697 Kč
Stříbrné náušnice
561 Kč
Stříbrné náušnice
465 Kč
Stříbrné náušnice
465 Kč
Stříbrné náušnice
465 Kč
Stříbrné náušnice
678 Kč
Stříbrné náušnice
658 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami