Popis zboží
| Výška | 2 mm |
| Délka | 20 mm |
| Šířka | 14 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | NE |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrné náušnice
561 Kč
Stříbrné náušnice
445 Kč
Stříbrné náušnice
445 Kč
Stříbrné náušnice
465 Kč
Stříbrné náušnice
561 Kč
Stříbrné náušnice
329 Kč
Stříbrné náušnice
445 Kč
Stříbrné náušnice
232 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč