Stříbrné náušnice
E1725R
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 2 mm |
| Výška | 2 mm |
| Délka | 15 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrné náušnice
1 529 Kč
Stříbrné náušnice
503 Kč
Stříbrné náušnice
348 Kč
Stříbrné náušnice
736 Kč
Stříbrné náušnice
600 Kč
Stříbrné náušnice E2773W
542 Kč
Stříbrné náušnice
774 Kč
Stříbrné náušnice
484 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami