Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 3 mm |
| Výška | 27 mm |
| Šířka | 3 mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
2 246 Kč
Zlatý přívěs
2 662 Kč
Zlatý přívěs
2 662 Kč
Zlatý přívěs
2 246 Kč
Zlatý přívěs
3 107 Kč
Zlatý přívěs
3 369 Kč
Zlatý přívěs
1 404 Kč
Zlatý přívěs
2 885 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami