Zlatý přívěs
8131Přívěšek ze žlutého 14ti karátového zlata - křížek zdobený zirkonem.
Produkt již nelze zakoupit
Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 2 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | NE |
| Kameny | ANO |
| Barva | žlutá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
1 355 Kč
Zlatý přívěs
1 684 Kč
Zlatý přívěs
1 113 Kč
Zlatý přívěs
4 220 Kč
Zlatý přívěs
1 510 Kč
Zlatý přívěs
1 558 Kč
Zlatý přívěs
1 781 Kč
Zlatý přívěs
4 443 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami