Popis zboží
| Druh kamene | zirkon |
| Průměr kamene | 3 mm |
| Výška | 13 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Ryzost | 585/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Barva | bílá,lesk |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Zlatý přívěs
891 Kč
Zlatý přívěs
2 246 Kč
Zlatý přívěs
7 328 Kč
Zlatý přívěs
5 111 Kč
Zlatý přívěs
1 336 Kč
Zlatý přívěs
3 930 Kč
Zlatý přívěs
1 684 Kč
Zlatý přívěs
1 965 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami