Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 5 mm |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Není skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrný prsten
678 Kč
Stříbrný prsten
658 Kč
Stříbrný prsten
426 Kč
Stříbrný prsten
678 Kč
Stříbrný prsten
426 Kč
Stříbrný prsten
910 Kč
Stříbrný prsten
465 Kč
Stříbrný prsten
1 123 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami