Stříbrné náušnice
E2258 R
Balení zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma při objednávce nad 3000 Kč
Popis zboží
| Druh kamene | Zirkon |
| Průměr kamene | 1 mm |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 14 mm |
| Šířka | 10 mm |
| Ryzost | 925/1000 |
| Rhodiováno | ANO |
| Kameny | ANO |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
Potřebujete poradit?
Další produkty v této kategorii
Stříbrné náušnice
600 Kč
Stříbrné náušnice
465 Kč
Stříbrné náušnice
658 Kč
Stříbrné náušnice
503 Kč
Stříbrné náušnice
445 Kč
Stříbrné náušnice
426 Kč
Stříbrné náušnice
503 Kč
Stříbrné náušnice
968 Kč
Šperky Aurum – online zlatnictví s velkou nabídkou a skvělými cenami